Kurumsal

ŞEVTUR

Hafriyat & Nakliyat

Şirketimiz ŞEVTUR Nakliyat Hafriyat İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1992 yılında şevket özel tarafından kurulmuş olup 1997 yılında oğulları Turgut özel ve mustafa özel şirket ortakları arasına katılmıştır. Şirketimizin ana faaliyet alanı "hafriyat", "kazı" ve "nakliyedir ve devamında da inşaat üst yapı işleri yapmaktadır. Şirketimizin ana hedefi "Dürüstlük ve doğruluktan ödün vermemektir" . Şehirlerin yapılmasında ve çağdaş kentlerin oluşturulmasında büyük önem taşıyan bir öğesi de altyapı çalışmalarıdır. Sitelerden, uydu kentlere, şehir merkezlerinden, küçük mahallere kadar sağlam bir altyapının kurulmasına zemin hazırlanması, hafriyat işlemleri ve nakliyesi, nitelikli firmaların oluşturabileceği projelerdir.

Firmamız bu teknik ekip ve ekipmanın verdiği güçle Türkiye'nin dev kuruluşları firmalarla işbirliği yapıp sayısız projeye imza atmıştır . Şirketimizin kuruluş tarihinden bugüne kadar yapmış olduğumuz bütün işleri referans bölümümüzde görebilirsiniz.

Lastik tekerlekli ve paletli yükleyici, loder  silindir, dozer, greyder, damperli kamyon, kamyonet, pick-up, 4x4 araçlar gibi sayısı devamlı artan 40’ın üzerindeki makine ve kamyon parkımızla her türlü projeyi üstlenebilecek kapasite ve yeteneğe sahip bulunmaktayız.

Tüm taahhütlerimizi; doğal çevreye, iş güvenliği ve işçi sağlığına özen göstererek yapmaktan gurur duymaktayız. Ayrıca, doğal çevrenin korunması ve kirliliğin önlenmesi başta gelen şirket politikası olup, çevre korumasına yönelik en son teknikler uygulamaya konulmakta ve geliştirilmesine çalışılmaktadır. Tüm büyük projelerimizde ise çevrenin korunması, geliştirilmesi ve bu çerçevede yapılan işlerin kontrolü amacıyla konusunda eğitimli uygun bir personel görevlendirilmektedir.

İş çevreleri tarafından taahhütlerine sadık, güvenilir ve kaliteli işler sunan firma olarak piyasada tanınmaktayız. Taahhütlerini zamanında, kusursuz ve yüksek kalite standartlarıyla gerçekleştirmekteyiz.

 

ŞEVTUR Nakliyat Hafriyat İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.


Adres

4049/4 Sk. No: 32/A Yeşilova Bornova 35080 İzmir

İletişim

0232 435 58 10
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.